Biker Sport

Rower szosowy Merida REACTO 6000
17-11-22

Rower szosowy Merida REACTO 6000

Rower szosowy Merida REACTO 6000 to profesjonalny rower, który jest idealny dla każdego zaawansowanego kolarza. Rower jest lekki i łatwy w prowadzeniu, a także posiada wszystkie niezbędne funkcje, które są potrzebne do szybkiej i brawurowej jazdy. Merida REACTO 6000 jest idealnym rowerem szosowym dla każdego kolarza, który chce osiągnąć jak najlepsze wyniki.

Rower szosowy Merida REACTO 6000 jest wyposażony w lekką i i wytrzymały ramę karbonową, która jest niezwykle łatwa w prowadzeniu. Rower posiada także w pełni regulowaną przednią amortyzację, która zapewnia doskonałą kontrolę nad rowerem podczas jazdy. Merida REACTO 6000 jest także wyposażony w 11-biegowy napęd Shimano Ultegra, który zapewnia doskonałą wydajność podczas jazdy.

Rower szosowy dla zaawansowanych użytkowników

Rower szosowy Merida REACTO 6000 to idealny wybór dla zaawansowanych użytkowników, którzy szukają roweru o wysokiej wydajności. Rower posiada wszystkie niezbędne funkcje, które umożliwiają szybką i wygodną jazdę. Przede wszystkim, rower ma lekką i wytrzymałą ramę, która gwarantuje bezpieczną jazdę. Ponadto, rower ma amortyzowane koła, które zapewniają dodatkową wygodę podczas jazdy.

Lekki rower szosowy dla pokonywania własnych słabości

Rower szosowy Merida REACTO 6000 to lekki rower, który ułatwi Ci pokonywanie własnych słabości. Jego aluminiowa rama i węższa geometria sprawiają, że jest on łatwiejszy w prowadzeniu, a także szybszy. Dodatkowo, rower ma wszystkie niezbędne elementy, które ułatwią Ci jazdę: sztywny widelec, komfortowe siodełko oraz chłodzące wentylacje.

Dane techniczne:

  • Rama: REACTO CF3 IV
  • Materiał ramy: karbon
  • Chwyty kierownicy: MERIDA ROAD Expert
  • Przerzutka tył: Shimano Ultegra GS
  • Przerzutka przednia: Shimano Ultegra
  • Kierownica: MERIDA EXPERT CW
  • Materiał kierownicy: aluminium
  • Widelec: REACTO CF3 IV DISC
  • Materiał widelca: karbon

Post dodany przez

Admin

Rowery to nasza pasja, od lat realizujemy ją łącząc ją również z pracą. Specjalizujemy się przede wszystkim w rowerach górskich i tzw. szosówkach. Niniejszy serwis jest zbiorem informacji na temat rowerów, porad ich używania czy treningów. Nasza strona nie prowadzi sprzedaży bezpośredniej.

Ostatnie posty