Biker Sport

Race Backpack 8l, niebieski
25-04-22

Race Backpack 8l - funkcjonalny plecak na Twoje rowerowe podróże!

Plecak Race Backpack 8l dla mężczyzn i kobiet jest wykonany z wytrzymałego materiału ripstop, lekki, regulowany i idealny na rower. Posiada uchwyt na kask, dzięki któremu możesz trzymać głowę w górze, oraz ergonomiczny kształt, który umożliwia wygodne noszenie. Plecak Race Backpack 8l jest na tyle pojemny, że zmieścisz w nim wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy i nie zabraknie Ci miejsca.

Plecaki Race Backpack są wykonane z wytrzymałego, lekkiego i wodoodpornego materiału funckyjnego. Posiadają specjalną kieszeń na kask oraz uchwyt, który można łatwo przymocować do roweru. Dodatkowo plecak posiada przegrodę na przedmioty wartościowe. Dzięki temu możesz w łatwy sposób zapakować się na dalszą wyprawę na rowerze!

Dane techniczne:

  • Pojemność: 8l
  • Wymiary: 45 x 26 x 10 cm (wys. x szer. x gł.)
  • Waga: 530 g
  • Kolor: niebieski

Post dodany przez

Admin

Rowery to nasza pasja, od lat realizujemy ją łącząc ją również z pracą. Specjalizujemy się przede wszystkim w rowerach górskich i tzw. szosówkach. Niniejszy serwis jest zbiorem informacji na temat rowerów, porad ich używania czy treningów. Nasza strona nie prowadzi sprzedaży bezpośredniej.

Ostatnie posty